Seray Kuaför  ve Güzellik Salonu Kuşadası Seray Kuaför ve Güzellik Salonu Kuşadası

Kuaför Güzellik Kuşadası, Kuşadası Güzellik Merkezleri,
Aydın / Kuşadası / Kuşadası

Adres: İnönü bul. No:30/1 özür üstü Kuşadası Aydın

Telefon: 0(256) 612 25 26

Cep Telefonu: 0(532) 518 06 40

YOL TARİFİ: google.com

Firma Bilgileri

Cilt bakımı, lazer epilasyon,dövme silme,dermapen, kuaför hizmetleri,kalıcı makyaj,ipek kirpik,kirpik lifting,Kaş kirpik similasyonu,Dermapen, ,plexr,hydrafacial,güzellik salonu,zayıflama,elektro pasif,güzellik merkezi

Ürün ve Hizmetler

Seray Kuaför  ve Güzellik Salonu Kuşadası

Cilt bakımı, lazer epilasyon,dövme silme,derman, kuaför hizmetleri,kalıcı makyaj,ipek kirpik,kirpik lifting,Kaş kirpik similasyonu
,plexr,hydrafacial,güzellik salonu,zayıflama,elektro pasif,
HydraFacial, farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen non-invaziv, ablatif olmayan cilt yüzey kaplaması yöntemidir. İnce çizgilerin, kırışıklıkların, tıkanmış ve büyümüş gözeneklerin, yağlı ciltlerin, hiper pigmentasyonun ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirebilir.

Dövme Silme Tedavisi
Dövme silme tedavisinde vücutta dövme bulunan bölgeye lazerle müdahale edilmektedir. Lazer uygulaması yapılırken dövmenin bulunduğu cilt katmanına göre işlem yapılmaktadır. Dövme işlemi sırasında boya partikülleri vücuttaki katmanlara yerleştirilmektedir. 
Profesyonel dövme yöntemiyle yapılan işlemlerde genellikle boya partikülleri dermis olarak adlandırılan derinin hemen altına yerleştirilmektedir. Bu tarz dövmelerin lazerle silinmesi kolay olmaktadır. Fakat profesyonel olmayan yöntemlerle yapılan dövmelerde, boya partikülleri daha alt tabakalara yerleşebilmektedir. 
Bu gibi durumlarda lazer işlemleri daha uzun sürmektedir. Dövmenin rengine göre özel lazer ışınları uygulanmaktadır. Bundan dolayı lazerle dövme silme uygulamasında hem derinlik hem de dövmenin rengi birlikte değerlendirilmektedir.


 

Anahtar Kelimeler