KUTHAN SU KUTHAN SU

Taşımacılık, Tankerle Su Taşıma,
Aydın / Kuşadası / Kuşadası

Adres: İKİÇEŞMELİK MAH. ZİNCİRLİ DER SOKAK 2F (ÇEVRE YOLU ASKİ YANI)KUŞADASI

Telefon: 0(537) 576 09 09

İnternet Sitesi: www.kuthansu.com

YOL TARİFİ: google.com

Reklam Alanı

Firma Bilgileri

KUŞADASI KULLANMA SUYU HAVUZLAR VE DEPOLAR İÇİN

Ürün ve Hizmetler

KUTHAN SU KUŞADASI TANKERLE SUOTEL HAVUZLARI DOLUMU- ÖZEL VİLLA HAVUZU DOLUMU - KULLANIM SUYU DEPO DOLUMLARI - İNŞAAT

Teslimattan önce kalite özellikleri için tamamen test edilmiştir.

Günlük Kullanım İçin

Firmamızın artezyen kuyularından elde ettiğiz içme suyu niteliğindeki suyumuzu bakımlı tankerlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz adreslerinize en kısa sürede ulaştırıyoruz

Sanayi Kullanımı İçin

Fabrikalar,sanayi siteleri,beton santralleri, tekstil boyahaneleri,inşaatlar,toz engelleme çalışması alanlarında,bahçe sulamada ve benzeri alanlarda...

Havuz Dolumu İçin Test Edilmiş Su

Havuzlarda klorlama, pH dengeleme, yosun giderici gibi ilaçlamalar yapılsa'da havuz suyunun içme suyu niteliğinde, havuz suyu değerlerinde olması önemlidir.

Mikrobiyolojik Ve Kimyasal Analizler

Sularımız TC Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Numune Alma ve Analiz Yapma” yetkisine sahip laboratuvarlarda test edilip resmi raporludur

Sağlıklı,güvenli,temiz suyun adresi size en sağlıklı

günlük kullanım suyunu ulaştırıyoruz sipariş

10 yılı aşkın bir süredir saygın müşteriler için tanker Su da güvenilir kaynak

Ürünleri zaman çerçevesinde sunmak için daha esnekiz. Nitelikli teknisyen ekibimiz, gereksinimlerini anlamak ve spesifik uygulama ihtiyaçları için en iyi seçenekleri sunmak için müşterilerle çok yakın çalışır. Ürünlerin her biri, teslimattan önce kalite özellikleri için tamamen test edilmiştir.

Günlük Kullanım İçin

Firmamızın artezyen kuyularından elde ettiğiz içme suyu niteliğindeki suyumuzu bakımlı tankerlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz adreslerinize en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Sanayi Kullanımı İçin

Fabrikalar,sanayi siteleri,beton santralleri, tekstil boya haneleri,inşaatlar,toz engelleme çalışması alanlarında, bahçe sulamada ve benzeri alanlarda...

Havuz Dolumu İçin Test Edilmiş Su

Havuzlarda klorlama, pH dengeleme, yosun giderici gibi ilaçlamalar yapılsa'da havuz suyunun içme suyu niteliğinde, havuz suyu değerlerinde olması önemlidir.

Mikrobiyolojik Ve Kimyasal Analizler

Sularımız TC Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Numune Alma ve Analiz Yapma” yetkisine sahip laboratuvarlarda test edilip resmi raporludur.

Kısaca Artezyen Suyumuz hakkında;

Kirletici Kalite Standartları Nitratlar 50 mg/L İlgili metabolitler bozulma ve reaksiyon ürünlerini 0,1 µ/L içeren pestisitlerdeki aktif maddeler 0,5 µ/L (toplam)(1) (1) “Toplam” ilgili metabolitler, bozulma ve reaksiyon ürünlerini içeren izleme usulünde tespit edilen ve hesaplanan her bir bitki koruma ürününün toplamıdır.

 

Anahtar Kelimeler