ELİTTE MASAJ SALONU KUŞADASI ELİTTE MASAJ SALONU KUŞADASI

Masaj Hamam Sauna, Kuşadası Masaj Spa Salonu,
Aydın / Kuşadası / Kuşadası

Adres: Camikebir Mah Başar Erguvan Sk. Prestij İş Merkezi Kat 3 Daire 15, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0(552) 352 53 22

İnternet Sitesi: http://www.elittemasajsalonu.com/

YOL TARİFİ: google.com

Firma Bilgileri

Kuşadası Elitte Masaj Salonu , -Kuşadası Masajın Markası.Masaj Keyfi Anlatılmaz Bizle Yaşanır Masaj Kuşadası-Elitte Kuşadası SPA Masaj Merkezi-Kuşadası masaj salonu

Ürün ve Hizmetler

Elitte Masaj Salonu

Elitte Kuşadası Masaj Salonu her gün 11:00 - 23:00 saatleri arasında, modern ve hijyenik ortamında uzman masöz ve masör ekibiyle Kuşadası ve çevresinde yaşayan halkımıza ve bölgemizde bulunan turistlere masaj hizmeti sunmaktadır. Kuşadası masaj salonu işleten firmalar arasında hizmet kalitemizle öncü olmak için gayret ediyoruz.


Kuşadası Elitte Masaj Salonu

Masaj, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken koruyucu bir terapi olduğundan keyfi ve ihtiyaç olmayan lüks bir alışkanlık gibi düşünmek yanlıştır. Masaj, hasta bir organ veya dokunun sağlıklı haline dönmesi için, vücudun üzerinde oluşturulan mekanik enerjinin derinlerde fizyolojik etkiler bırakması esasına dayanan bir terapi şeklidir. Kuşadası masaj çok geniş yelpazede, bir çok kuruluşta farklı amaçlarla yapılmaktadır. Spor kulüpleri, saunalar, SPA merkezleri, evler, hamamlar, kaplıcalar, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, hastaneler, oteller, güzellik merkezleri, tatil köyleri ve masaj merkezlerinde farklı masaj teknikleriyle masaj terapi hizmeti verilmektedir. Masaj sadece masözler tarafından yapılmaz, hemen herkesin bildiği basit bir kaç masaj tekniği vardır. Bu amatör dokunuşlar bile insanlar üzerinde ciddi rahatlama sağlarken, Elitte Kuşadası Masaj Salonu uzman masözlerinin tecrübeli ve sihirli parmakları sayesinde bedeniniz tüm ağrılarından kurtulurken, ortamın verdiği huzur ruhunuzu dinlendirecek.

Antiselulit Masajı

Selülitlerden kurtulmanın en iyi yollarından biridir. Kuşadası masaj salonları bünyesinde yoğun olarak tercih edilen bir mesaj tekniğidir.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen karışımlardan hazırlanan masaj yağlarıyla yapılır. Elitte Kuşadası masaj salonu uzman masörlerince yapılmaktadır.

İsveç Masajı

Kuşadası masaj salonu konforlu ortamında vücudu dinlendirerek güne zinde başlamak amacıyla yağlı ya da yağsız olarak yapılan bir masaj tekniğidir.

Refleksoloji Masajı

Kuşadası masaj salonu bünyesinde uzman masörlerce ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanarak yapılan bir masaj terapi tekniğidir.

Spor Masajı

Sportif etkinliklerde spor öncesinde veya müsabaka aralarında daha çok kasları uyarma amaçlı yapılan bir masaj türüdür.

Thai Masajı

Uzak doğu kültüründe geleneksel olarak bası ve germe şeklinde tedavi amaçlı olarak sert bir zeminde giyinik yapılan masaj tekniğidir.

 

Anahtar Kelimeler